U-14 | Polonia Iłża 2:3 (1:3) Chojniak Wieniawa

W pierwszym meczu nowego sezonu Radomskiej I Ligi Trampkarzy U-14 Poloniści ulegli beniaminkowi - Chojniakowi Wieniawa 2:3.

Niestety, zabójcze 10 minut przesądziło o losach tego meczu. Pierwsza bramka dla przyjezdnych padła w 24 minucie, kolejna w 29 minucie. Po 34 minutach było już 3;0 dla Chojniaka.

Zobacz galerię zdjęć z tego meczu

Przed przerwą pierwszą bramkę dla Polonii Iłża strzelił Jakub Bonio. W drugiej połowie było już bardziej wyrównanie. Bramkę kontaktową w 60 minucie strzelił Jakub Jadczak. Kolejne minuty mogły przynieść wyrównanie, jednak do tego nie doszło i mecz zakończył się wynikiem 2:3.

0:1 Mateusz Włodarczyk 24'
0:2 Mateusz Dębski 29'
0:3 Tomasz Sadownik 34'
1:3 Jakub Bonio 35'
2:3 Jakub Jadczak 60'

Polonia: 1. Kacper Jabłoński - 14. Jakub Banaczek, 13. Jakub Baran, 9. Konrad Bogucki, 18. Jakub Bonio, 10. Albert Czyż, 8. Adam Gębura, 16. Jakub Jadczak, 4. Jakub Krzewicki, 7. Piotr Pała, 15. Marcelin Życiński

Rezerwowi: 6. Patryk Gębusia, 11. Beniamin Nowak

Trener: Emanuel Chudyba