zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
2:4
Wulkan Zakrzew
Oronka Orońsko
1:4
Sadownik Błędów
Jaguar Wolanów
3:1
Orzeł Gielniów
Mogielanka Mogielnica
1:0
Sokół Przytyk
Orzeł Wierzbica
0:3
Beta Radom
MGKS Skaryszew
0:5
Mazowsze II Grójec
Berta Jedlińsk
0:3
Polonia Iłża
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
3:2
Jaguar Wolanów
Wulkan Zakrzew
5:0
Orzeł Wierzbica
Sokół Przytyk
3:1
MGKS Skaryszew
Sadownik Błędów
2:4
Plon Garbatka-Letnisko
Orzeł Gielniów
2:4
Mogielanka Mogielnica
Beta Radom
0:2
Berta Jedlińsk
Mazowsze II Grójec
1:1
Oronka Orońsko
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
2:1
Mazowsze II Grójec
Oronka Orońsko
0:3
MGKS Skaryszew
Jaguar Wolanów
4:2
Beta Radom
Mogielanka Mogielnica
6:2
Polonia Iłża
Orzeł Wierzbica
0:4
Sadownik Błędów
Sokół Przytyk
6:0
Orzeł Gielniów
Berta Jedlińsk
1:1
Wulkan Zakrzew
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
2:1
Sokół Przytyk
Oronka Orońsko
2:0
Plon Garbatka-Letnisko
Wulkan Zakrzew
4:1
Jaguar Wolanów
Sadownik Błędów
3:1
Berta Jedlińsk
MGKS Skaryszew
3:0
Orzeł Gielniów
Beta Radom
1:3
Mogielanka Mogielnica
Mazowsze II Grójec
4:2
Orzeł Wierzbica
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
6:0
MGKS Skaryszew
Jaguar Wolanów
0:3
Sadownik Błędów
Mogielanka Mogielnica
1:5
Wulkan Zakrzew
Orzeł Wierzbica
3:2
Oronka Orońsko
Sokół Przytyk
8:1
Beta Radom
Orzeł Gielniów
1:2
Polonia Iłża
Berta Jedlińsk
0:2
Mazowsze II Grójec
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
10:0
Orzeł Wierzbica
Oronka Orońsko
1:3
Berta Jedlińsk
Wulkan Zakrzew
4:0
Sokół Przytyk
Sadownik Błędów
2:1
Mogielanka Mogielnica
MGKS Skaryszew
0:2
Polonia Iłża
Beta Radom
0:3
Orzeł Gielniów
Mazowsze II Grójec
2:0
Jaguar Wolanów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
4:1
Beta Radom
Jaguar Wolanów
2:3
Oronka Orońsko
Mogielanka Mogielnica
3:0
Mazowsze II Grójec
Orzeł Wierzbica
0:1
MGKS Skaryszew
Sokół Przytyk
3:0
Sadownik Błędów
Orzeł Gielniów
1:1
Wulkan Zakrzew
Berta Jedlińsk
2:6
Plon Garbatka-Letnisko
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
2:3
Jaguar Wolanów
Oronka Orońsko
2:0
Mogielanka Mogielnica
Wulkan Zakrzew
5:0
Polonia Iłża
Orzeł Wierzbica
3:0
Berta Jedlińsk
Sadownik Błędów
3:2
Orzeł Gielniów
MGKS Skaryszew
1:1
Beta Radom
Mazowsze II Grójec
4:1
Sokół Przytyk
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
4:1
Sadownik Błędów
Jaguar Wolanów
5:3
Orzeł Wierzbica
Mogielanka Mogielnica
5:3
Plon Garbatka-Letnisko
Sokół Przytyk
1:0
Oronka Orońsko
Orzeł Gielniów
1:2
Mazowsze II Grójec
Beta Radom
3:4
Wulkan Zakrzew
Berta Jedlińsk
2:0
MGKS Skaryszew
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
2:2
Sokół Przytyk
Oronka Orońsko
2:0
Orzeł Gielniów
Orzeł Wierzbica
0:2
Mogielanka Mogielnica
Sadownik Błędów
5:1
Beta Radom
MGKS Skaryszew
3:3
Wulkan Zakrzew
Mazowsze II Grójec
4:1
Polonia Iłża
Berta Jedlińsk
2:0
Jaguar Wolanów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
3:2
Oronka Orońsko
Wulkan Zakrzew
3:2
Sadownik Błędów
Jaguar Wolanów
4:0
MGKS Skaryszew
Mogielanka Mogielnica
0:2
Plon Garbatka-Letnisko
Sokół Przytyk
3:2
Orzeł Wierzbica
Orzeł Gielniów
1:3
Berta Jedlińsk
Beta Radom
3:4
Mazowsze II Grójec
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
1:1
Polonia Iłża
Oronka Orońsko
6:1
Beta Radom
Jaguar Wolanów
1:1
Mogielanka Mogielnica
Orzeł Wierzbica
6:1
Orzeł Gielniów
MGKS Skaryszew
2:1
Sadownik Błędów
Mazowsze II Grójec
1:0
Wulkan Zakrzew
Berta Jedlińsk
1:1
Sokół Przytyk
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
3:3
Orzeł Wierzbica
Wulkan Zakrzew
0:0
Oronka Orońsko
Mogielanka Mogielnica
1:2
MGKS Skaryszew
Sokół Przytyk
0:1
Jaguar Wolanów
Sadownik Błędów
1:3
Mazowsze II Grójec
Orzeł Gielniów
1:2
Berta Jedlińsk
Beta Radom
1:1
Plon Garbatka-Letnisko
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
1:2
Berta Jedlińsk
Wulkan Zakrzew
2:4
Plon Garbatka-Letnisko
Sokół Przytyk
1:0
Mogielanka Mogielnica
Sadownik Błędów
0:1
Oronka Orońsko
Orzeł Gielniów
0:2
Jaguar Wolanów
Beta Radom
5:3
Orzeł Wierzbica
Mazowsze II Grójec
6:1
MGKS Skaryszew
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
1:2
Sadownik Błędów
Oronka Orońsko
2:3
Mazowsze II Grójec
Jaguar Wolanów
0:3
Polonia Iłża
Mogielanka Mogielnica
1:1
Orzeł Gielniów
Orzeł Wierzbica
0:3
Wulkan Zakrzew
MGKS Skaryszew
1:2
Sokół Przytyk
Berta Jedlińsk
3:1
Beta Radom
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
5:3
Mogielanka Mogielnica
Wulkan Zakrzew
2:2
Berta Jedlińsk
Sadownik Błędów
6:0
Orzeł Wierzbica
Orzeł Gielniów
1:2
Sokół Przytyk
MGKS Skaryszew
1:2
Oronka Orońsko
Beta Radom
1:3
Jaguar Wolanów
Mazowsze II Grójec
1:2
Plon Garbatka-Letnisko
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
2:1
Oronka Orońsko
Jaguar Wolanów
0:1
Wulkan Zakrzew
Mogielanka Mogielnica
3:1
Beta Radom
Orzeł Wierzbica
2:4
Mazowsze II Grójec
Sokół Przytyk
4:1
Polonia Iłża
Orzeł Gielniów
3:0
MGKS Skaryszew
Berta Jedlińsk
2:4
Sadownik Błędów
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
4:0
Orzeł Gielniów
Oronka Orońsko
3:4
Orzeł Wierzbica
Wulkan Zakrzew
3:2
Mogielanka Mogielnica
Sadownik Błędów
3:1
Jaguar Wolanów
MGKS Skaryszew
1:2
Plon Garbatka-Letnisko
Beta Radom
1:3
Sokół Przytyk
Mazowsze II Grójec
4:0
Berta Jedlińsk
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
4:2
MGKS Skaryszew
Jaguar Wolanów
2:1
Mazowsze II Grójec
Mogielanka Mogielnica
2:2
Sadownik Błędów
Orzeł Wierzbica
2:2
Plon Garbatka-Letnisko
Sokół Przytyk
1:0
Wulkan Zakrzew
Orzeł Gielniów
1:1
Beta Radom
Berta Jedlińsk
2:1
Oronka Orońsko
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
4:2
Berta Jedlińsk
Oronka Orońsko
3:1
Jaguar Wolanów
Wulkan Zakrzew
5:0
Orzeł Gielniów
Sadownik Błędów
3:0
Sokół Przytyk
MGKS Skaryszew
2:2
Orzeł Wierzbica
Beta Radom
1:1
Polonia Iłża
Mazowsze II Grójec
1:0
Mogielanka Mogielnica
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
1:5
Wulkan Zakrzew
Jaguar Wolanów
1:4
Plon Garbatka-Letnisko
Mogielanka Mogielnica
3:1
Oronka Orońsko
Sokół Przytyk
0:2
Mazowsze II Grójec
Orzeł Gielniów
0:5
Sadownik Błędów
Beta Radom
0:0
MGKS Skaryszew
Berta Jedlińsk
0:3
Orzeł Wierzbica
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
4:1
Mogielanka Mogielnica
Oronka Orońsko
2:2
Sokół Przytyk
Wulkan Zakrzew
3:1
Beta Radom
Orzeł Wierzbica
1:3
Jaguar Wolanów
Sadownik Błędów
3:1
Polonia Iłża
MGKS Skaryszew
3:2
Berta Jedlińsk
Mazowsze II Grójec
6:0
Orzeł Gielniów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
1:2
Mazowsze II Grójec
Wulkan Zakrzew
2:0
MGKS Skaryszew
Jaguar Wolanów
1:2
Berta Jedlińsk
Mogielanka Mogielnica
1:3
Orzeł Wierzbica
Sokół Przytyk
1:2
Plon Garbatka-Letnisko
Orzeł Gielniów
1:3
Oronka Orońsko
Beta Radom
1:7
Sadownik Błędów
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
MGKS Skaryszew
0:6
Jaguar Wolanów
Berta Jedlińsk
3:0
Mogielanka Mogielnica
Orzeł Wierzbica
2:1
Sokół Przytyk
Plon Garbatka-Letnisko
3:0
Orzeł Gielniów
Oronka Orońsko
1:0
Polonia Iłża
Mazowsze II Grójec
3:1
Beta Radom
Sadownik Błędów
1:0
Wulkan Zakrzew
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Iłża
1:4
Plon Garbatka-Letnisko
Wulkan Zakrzew
1:2
Mazowsze II Grójec
Mogielanka Mogielnica
0:1
Jaguar Wolanów
Sokół Przytyk
1:0
Berta Jedlińsk
Sadownik Błędów
2:1
MGKS Skaryszew
Orzeł Gielniów
5:4
Orzeł Wierzbica
Beta Radom
2:2
Oronka Orońsko
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Plon Garbatka-Letnisko
7:0
Beta Radom
Oronka Orońsko
0:2
Wulkan Zakrzew
Jaguar Wolanów
2:1
Sokół Przytyk
Orzeł Wierzbica
2:7
Polonia Iłża
MGKS Skaryszew
0:3
Mogielanka Mogielnica
Mazowsze II Grójec
0:2
Sadownik Błędów
Berta Jedlińsk
3:1
Orzeł Gielniów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości