Terminarz

Wybierz
Runda 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
Wolny los
RuszCovia Borkowice
Wolny los
MKS Wyśmierzyce
3:5
TKKF Grójec
LKS Promna
0:0   k. 4 : 2
Kraska Jasieniec
Zamłynie Radom
4:0
Drogowiec Jedlińsk
Hubal Chlewiska
0:3*
KS Potworów
Gryfia Mirów
3:0*
Iłżanka Kazanów
Polonia Iłża
2:3
Zawisza Sienno
GPSZ Głuchów
2:1
Zodiak Sucha
Radomiak II Radom
1:1
Akcja Jastrzębia
Wisła Chotcza
1:3
Wisła Solec
Krępianka Rzeczniów
3:2
KS Chomentów
Królewscy Jedlnia
5:1
Strażak Wielogóra
SKS Potworów
2:6
GKS Jastrząb
Sadownik Błędów
3:4
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Broń Radom
11:2
Gryf Policzna
Plon Garbatka-Letnisko
0:1
Proch Pionki
Skaryszewianka Skaryszew
0:3
Powiślanka Lipsko
Oronka Orońsko
1:0
Radomiak Radom
Wulkan Zakrzew
3:2
WUKS Ruda Wielka
Gracja Tczów
6:3
Zorza Kowala
Iskra Zbrosza Duża
0:1
Legion Głowaczów
KP Stanisławice
1:2
Jodła Jedlnia-Letnisko
Mogielanka Mogielnica
1:7
KS Warka
Runda 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Szydłowianka Szydłowiec
Wolny los
Mazowsze Grójec
Wolny los
LKS Promna
4:1
Oronka Orońsko
Wisła Solec
1:4
Powiślanka Lipsko
Krępianka Rzeczniów
4:5
Zawisza Sienno
Królewscy Jedlnia
2:2   k. 4 : 5
Jodła Jedlnia-Letnisko
Akcja Jastrzębia
4:2
GKS Jastrząb
KS Potworów
3:4
Wulkan Zakrzew
Zamłynie Radom
2:0
Zwolenianka Zwoleń
Gryfia Mirów
3:0*
Orzeł Wierzbica
Gracja Tczów
0:3*
Proch Pionki
TKKF Grójec
3:0*
RuszCovia Borkowice
GPSZ Głuchów
1:1   k. 4 : 5
Oskar Przysucha
KS Warka
3:8
Energia Kozienice
Sokół Sokolniki (k. Radomia)
0:3*
Legion Głowaczów
Broń Radom
- : -
Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Runda 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Broń Radom
4:0
Proch Pionki
Powiślanka Lipsko
0:2
Mazowsze Grójec
Jodła Jedlnia-Letnisko
3:2
Oskar Przysucha
Zawisza Sienno
4:2
Szydłowianka Szydłowiec
TKFF Grójec
0:4
Energia Kozienice
Gryfia Mirów
1:1   k. 4 : 5
Wulkan Zakrzew
Zamłynie Radom
1:3
LKS Promna
Akcja Jastrzębia
0:4
Legion Głowaczów
Runda 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Głowaczów
7:1
Wulkan Zakrzew
Zawisza Sienno
2:2
Mazowsze Grójec
LKS Promna
1:6
Energia Kozienice
Broń Radom
2:0
Jodła Jedlnia-Letnisko
Półfinał
Data Gospodarze Wynik Goście
Legion Głowaczów
1:6
Energia Kozienice
Broń Radom
0:2
Zawisza Sienno
Finał
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Sienno
1:7
Energia Kozienice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości