zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Gracja Tczów
7:2
Gryf Policzna
Powała Taczów
2:2
Gryfia Mirów
KS Chomentów
0:1
Akcja Jastrzębia
Oronka Orońsko
6:2
Megawat Świerże Górne
Centrum Radom
7:0
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Zorza Kowala
3:1
Iskra Gózd
Zwolenianka II Zwoleń
2:3
Zamłynie Radom
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zorza Kowala
1:2
Powała Taczów
Zamłynie Radom
2:2
Gracja Tczów
Gryf Policzna
1:2
Iskra Gózd
Gryfia Mirów
3:4
Oronka Orońsko
Megawat Świerże Górne
0:2
Centrum Radom
Akcja Jastrzębia
3:3
Zwolenianka II Zwoleń
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
2:2
KS Chomentów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Policzna
0:1
Zamłynie Radom
Centrum Radom
4:1
Gryfia Mirów
KS Chomentów
3:1
Megawat Świerże Górne
Zwolenianka II Zwoleń
4:0
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Powała Taczów
4:0
Iskra Gózd
Oronka Orońsko
4:0
Zorza Kowala
Gracja Tczów
6:3
Akcja Jastrzębia
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Akcja Jastrzębia
1:1
Gryf Policzna
Gryfia Mirów
1:1
KS Chomentów
Powała Taczów
1:0
Oronka Orońsko
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
1:6
Gracja Tczów
Zorza Kowala
1:5
Centrum Radom
Iskra Gózd
0:2
Zamłynie Radom
Megawat Świerże Górne
2:2
Zwolenianka II Zwoleń
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Radom
2:2
Powała Taczów
Gryf Policzna
0:1
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
KS Chomentów
2:1
Zorza Kowala
Gracja Tczów
11:0
Megawat Świerże Górne
Oronka Orońsko
6:0
Iskra Gózd
Zwolenianka II Zwoleń
2:3
Gryfia Mirów
Zamłynie Radom
6:2
Akcja Jastrzębia
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
3:0
Centrum Radom
Zorza Kowala
2:0
Zwolenianka II Zwoleń
Gryfia Mirów
3:2
Gracja Tczów
Megawat Świerże Górne
1:5
Gryf Policzna
Powała Taczów
2:1
KS Chomentów
Akcja Jastrzębia
1:0
Iskra Gózd
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
4:2
Zamłynie Radom
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chomentów
1:4
Oronka Orońsko
Zwolenianka II Zwoleń
2:1
Powała Taczów
Akcja Jastrzębia
2:2
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Zamłynie Radom
9:1
Megawat Świerże Górne
Gracja Tczów
6:1
Zorza Kowala
Gryf Policzna
6:0
Gryfia Mirów
Centrum Radom
0:1
Iskra Gózd
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Radom
1:0
KS Chomentów
Iskra Gózd
0:3
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Gryfia Mirów
2:7
Zamłynie Radom
Powała Taczów
1:2
Gracja Tczów
Oronka Orońsko
3:0
Zwolenianka II Zwoleń
Zorza Kowala
4:1
Gryf Policzna
Megawat Świerże Górne
2:5
Akcja Jastrzębia
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chomentów
1:1
Iskra Gózd
Zamłynie Radom
6:0
Zorza Kowala
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
4:1
Megawat Świerże Górne
Akcja Jastrzębia
1:3
Gryfia Mirów
Gracja Tczów
0:0
Oronka Orońsko
Gryf Policzna
3:2
Powała Taczów
Zwolenianka II Zwoleń
4:1
Centrum Radom
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryfia Mirów
3:1
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
KS Chomentów
4:4
Zwolenianka II Zwoleń
Iskra Gózd
4:1
Megawat Świerże Górne
Powała Taczów
0:4
Zamłynie Radom
Oronka Orońsko
1:0
Gryf Policzna
Zorza Kowala
2:2
Akcja Jastrzębia
Centrum Radom
7:1
Gracja Tczów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
3:0
Zorza Kowala
Akcja Jastrzębia
3:3
Powała Taczów
Zamłynie Radom
1:0
Oronka Orońsko
Megawat Świerże Górne
2:8
Gryfia Mirów
Gracja Tczów
2:4
KS Chomentów
Gryf Policzna
0:6
Centrum Radom
Zwolenianka II Zwoleń
2:0
Iskra Gózd
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chomentów
1:1
Gryf Policzna
Centrum Radom
0:1
Zamłynie Radom
Powała Taczów
2:1
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Oronka Orońsko
4:0
Akcja Jastrzębia
Iskra Gózd
0:1
Gryfia Mirów
Zorza Kowala
3:0
Megawat Świerże Górne
Zwolenianka II Zwoleń
0:2
Gracja Tczów
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryf Policzna
1:1
Zwolenianka II Zwoleń
Gryfia Mirów
5:1
Zorza Kowala
Akcja Jastrzębia
2:7
Centrum Radom
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
3:2
Oronka Orońsko
Zamłynie Radom
1:2
KS Chomentów
Gracja Tczów
2:2
Iskra Gózd
Megawat Świerże Górne
0:5
Powała Taczów
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zamłynie Radom
3:0*
Zwolenianka II Zwoleń
Gryf Policzna
1:0
Gracja Tczów
Gryfia Mirów
0:1
Powała Taczów
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
1:2
Centrum Radom
Iskra Gózd
1:0
Zorza Kowala
Akcja Jastrzębia
1:0
KS Chomentów
Megawat Świerże Górne
0:2
Oronka Orońsko
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwolenianka II Zwoleń
0:3*
Akcja Jastrzębia
Oronka Orońsko
4:1
Gryfia Mirów
Gracja Tczów
2:3
Zamłynie Radom
Powała Taczów
4:2
Zorza Kowala
Iskra Gózd
4:2
Gryf Policzna
KS Chomentów
4:2
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Centrum Radom
6:1
Megawat Świerże Górne
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
3:0
Zwolenianka II Zwoleń
Iskra Gózd
1:1
Powała Taczów
Zamłynie Radom
8:1
Gryf Policzna
Gryfia Mirów
2:6
Centrum Radom
Zorza Kowala
0:3
Oronka Orońsko
Akcja Jastrzębia
0:3
Gracja Tczów
Megawat Świerże Górne
1:0
KS Chomentów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwolenianka II Zwoleń
0:3
Megawat Świerże Górne
Zamłynie Radom
2:2
Iskra Gózd
Gryf Policzna
2:3
Akcja Jastrzębia
KS Chomentów
1:2
Gryfia Mirów
Oronka Orońsko
3:0
Powała Taczów
Gracja Tczów
6:0
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Centrum Radom
9:1
Zorza Kowala
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Gryfia Mirów
3:0
Zwolenianka II Zwoleń
Powała Taczów
1:1
Centrum Radom
Akcja Jastrzębia
2:5
Zamłynie Radom
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
1:0
Gryf Policzna
Iskra Gózd
0:0
Oronka Orońsko
Zorza Kowala
2:0
KS Chomentów
Megawat Świerże Górne
0:2
Gracja Tczów
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwolenianka II Zwoleń
0:3
Zorza Kowala
Centrum Radom
1:0
Oronka Orońsko
Iskra Gózd
5:2
Akcja Jastrzębia
Gryf Policzna
3:0
Megawat Świerże Górne
Zamłynie Radom
11:1
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
KS Chomentów
1:4
Powała Taczów
Gracja Tczów
6:2
Gryfia Mirów
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Powała Taczów
3:0
Zwolenianka II Zwoleń
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
5:1
Akcja Jastrzębia
Gryfia Mirów
0:1
Gryf Policzna
Oronka Orońsko
5:0
KS Chomentów
Zorza Kowala
1:4
Gracja Tczów
Iskra Gózd
0:5
Centrum Radom
Megawat Świerże Górne
2:6
Zamłynie Radom
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwolenianka II Zwoleń
0:3
Oronka Orońsko
KS Chomentów
2:6
Centrum Radom
Gryf Policzna
6:0
Zorza Kowala
Akcja Jastrzębia
5:1
Megawat Świerże Górne
Zamłynie Radom
1:2
Gryfia Mirów
Gracja Tczów
1:1
Powała Taczów
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
5:1
Iskra Gózd
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Centrum Radom
3:0
Zwolenianka II Zwoleń
Oronka Orońsko
0:0
Gracja Tczów
Iskra Gózd
2:1
KS Chomentów
Powała Taczów
2:1
Gryf Policzna
Gryfia Mirów
3:1
Akcja Jastrzębia
Zorza Kowala
1:3
Zamłynie Radom
Megawat Świerże Górne
4:6
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Zwolenianka II Zwoleń
0:3
KS Chomentów
Zamłynie Radom
5:0
Powała Taczów
Gryf Policzna
0:2
Oronka Orońsko
Akcja Jastrzębia
2:3
Zorza Kowala
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
2:0
Gryfia Mirów
Gracja Tczów
0:2
Centrum Radom
Megawat Świerże Górne
0:2
Iskra Gózd
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Chomentów
1:5
Gracja Tczów
Centrum Radom
7:0
Gryf Policzna
Powała Taczów
2:1
Akcja Jastrzębia
Oronka Orońsko
1:2
Zamłynie Radom
Zorza Kowala
1:2
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Iskra Gózd
3:0
Zwolenianka II Zwoleń
Gryfia Mirów
3:0
Megawat Świerże Górne
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Gracja Tczów
3:0
Zwolenianka II Zwoleń
Zamłynie Radom
0:0
Centrum Radom
Gryfia Mirów
0:1
Iskra Gózd
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
1:3
Powała Taczów
Gryf Policzna
1:1
KS Chomentów
Megawat Świerże Górne
3:5
Zorza Kowala
Akcja Jastrzębia
1:2
Oronka Orońsko
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Oronka Orońsko
4:1
Ludowy Klub Sportowy Strażak Wielogóra
Zorza Kowala
0:7
Gryfia Mirów
KS Chomentów
1:7
Zamłynie Radom
Iskra Gózd
1:1
Gracja Tczów
Powała Taczów
4:2
Megawat Świerże Górne
Zwolenianka II Zwoleń
0:3
Gryf Policzna
Centrum Radom
5:0
Akcja Jastrzębia
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości