Zapowiedź 20. kolejki Tymex Ligi Okręgowej

godz. 15:00  Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - Radomiak II Radom
Stadion Miejski w Nowym Mieście Nad Pilicą

Osłabiony Radomiak II nie powinien stanowić dużej przeszkody dla odnowionej Pilicy, która ostatnio ograła 5:2 Zawiszę Sienno (4 w tabeli). Gracze z Nowego Miasta będą grali u siebie co daje im kolejnego plusa.

godz. 16:00  IKS Polonia Iłża - GKS Oronka Orońsko
Stadion Miejski w Iłży (ul. Podzamcze 47)

Niepokonana w tej rundzie Polonia jest faworytem tego spotkania. 14 w tabeli Oronka Orońsko nie powinna być wielką przeszkodą na drodze do zachowania serii zwycięstw przez iłżecki zespół.

Więcej informacji: KLIKNIJ TUTAJ

godz. 16:00  Wulkan Zakrzew - Zwolenianka Zwoleń
Stadion w Golędzinie

Nowy lider łatwo nie podda się w walce o czwartoligowy awans. Wulkan Zakrzew także nie jest klubem, który poddaje się bez walki. Czy zdoła zatrzymać Zwoleniankę?

godz. 15:00  Ruszcovia Borkowice - Plon Garbatka-Letnisko
Stadion Gminny w Borkowicach

Mecz na samym dnie tabeli, który powinien przesądzić o tym, który z klubów jest czerwoną latarnią Ligi Okręgowej. Ten klub, który przegra tą batalie przybliży się do A-Klasy.

godz. 15:00  Legion Głowaczów - Iłżanka Kazanów

Iłżanka Kazanów w bardzo odmłodzonym i niedoświadczonym składzie zbliża się do strefy spadkowej. Mecz z niedawnym liderem nie jest pocieszający dla ekipy z Kazanowa. Wynik staje się już przesądzony i to na korzyść Legionu.

godz. 15:00  LKS Promna - KS Warka
Stadion w Falęcicach

KS Warka nie może pozwolić sobie na stratę punktów, ale LKS Promna jest groźna u siebie, a na rywala z piwnego miasta szykuje się w szczególności.

godz. 15:00  Jodła Jedlnia-Letnisko - Zawisza Sienno
Stadion Gminny w Jedlni-Letnisko

Najbardziej nieprzewidywalny mecz tej kolejki. Jodła pokazała, że może wygrać z każdym, ale także przegrać (3:0 z LKS Promną w ostatniej kolejce). Zawisza także przegrał. Jedynym powodem faworyzującym gości jest ich wyższe miejsce w tabeli.

godz. 15:00  Powiślanka Lipsko - Proch Pionki
Stadion Miejski w Lipsku

Proch Pionki ostatnim meczem ukazał swoją dojrzałość i doświadczenie. Zwycięstwo z liderem nie jest takie łatwe. Czy pionkowska ekipa pokaże swój temperament także w meczu z Powiślanką?