Bramkarze: Podsumowanie sezonu 2014/15

W minionym sezonie między słupkami bramki Polonii stawało dwóch bramkarzy, którzy bronili w meczach Radomskiej Ligi Okręgowej i Okręgowego Pucharu Polski. Zapraszam na przegląd ich statystyk we wszystkich rozgrywkach bieżącego sezonu.

W sezonie 2014/15 podstawowym bramkarzem Polonii Iłża był Mariusz Witaszek. Był to jego drugi sezon w iłżeckim klubie.

Rozegrał 31 oficjalnych meczów, w których przebywał na boisku przez 2780 minut co oznacza, że w całym sezonie zszedł z boiska tylko na 10 minut!

fot. Mariusz Witaszek podczas meczu z Pilicą Nowe Miasto (3:2)

Drugiemu bramkarzowi Polonii Danielowi Koziełowi nie możemy odmówić wytrwałości. Mimo tego, że rozegrał na boisku zaledwie 10 minut to na ławce rezerwowych iłżeckiego zespołu był na każdym meczu.

Jeżeli chodzi o czyste konto to Mariusz Witaszek zachował je w meczach 7 razy. Danielowi Koziełowi ta sztuka się nie udała. W jedynym jego meczu z Wulkanem Zakrzew nie obronił strzału w doliczonym czasie gry.

Nie obyło się także bez żółtych kartek. Witaszek ujrzał je dwukrotnie (w meczu z Powiślanką i Oronką).

Pełne statystyki bramkarzy Polonii Iłża w sezonie 2014/15.
Kolejno: ogólna liczba (liczba w Radomskiej Lidze Okręgowej, liczba w Okręgowym Pucharze Polski):

Mecze:

Mariusz Witaszek - 31 (30, 1)
Daniel Kozieł - 1 (1,0)

Minuty:

Mariusz Witaszek - 2780 (2690, 90)
Daniel Kozieł - 10 (10, 0)

Puszczone gole:

Mariusz Witaszek - 48 (45, 3)
Daniel Kozieł - 1 (1, 0)

Czyste konta:

Mariusz Witaszek - 7 (7, 0)

Żółte kartki:

Mariusz Witaszek - 2 (2, 0)

Czerwone kartki:

Mariusz Witaszek - 0
Daniel Kozieł - 0

Wkrótce podsumowanie kolejnych formacji!