Dominik Rokita: - W każdym meczu będziemy grać o 3 punkty!

Zobacz, co przed ligową inauguracją nowego sezonu powiedział trener Biało-Zielonych Dominik Rokita.

Cel na nowy sezon

- W każdym meczu będziemy grać o 3 punkty, nie będziemy przeprowadzać kalkulacji, a co z tego wyjdzie, zobaczymy.

Kadra

- Jest kilku nowych zawodników. Uważam, że zespół ma potencjał, mamy dość młodą kadrę. Co do bramek liczę na Bartłomieja Książka, mam nadzieję, że jak najczęściej będzie trafiał do siatki

Obsada bramki

Po odejściu z iłżeckiego klubu bramkarza Mariusza Witaszka rozgorzały dyskusje na temat obsady bramki w najbliższym sezonie. Trener Rokita nie zdradził jednak, kto będzie pierwszym bramkarzem.

- Jestem już niemal pewny, kto wystąpi między słupkami w niedzielę. Mamy 3 młodych, perspektywicznych bramkarzy (Daniel Kozieł, Maciej Kolecki, Wojciech Zenka - przyp. red.), co mnie bardzo cieszy.

Kadra na mecz z Plonem Garbatka-Letnisko

- W niedzielę powinniśmy zobaczyć wszystkich zawodników z wyjątkiem Łukasza Kaczmarczyka.