Legion - Polonia | Zmazać plamę!

Przed najbliższym meczem z Legionem Głowaczów piłkarzom Polonii przyświeca jeden cel - zmazać plamę sprzed tygodnia, kiedy to sensacyjnie ulegli Iłżance Kazanów aż 0:4.

Łatwo jednak nie będzie, Legion Głowaczów to solidny zespół, który nieraz napsuł krwi faworytom. Obecnie zajmuje 8 miejsce z 41 punktami, co stawia go w gronie ligowych średniaków. Głowaczowski zespół jednak trzyma stałą formę, w tabeli rundy wiosennej zajmuje 9. miejsce z 14 punktami. Wiosną 4 razy udało im się zwyciężyć, 2 razy zremisowali i czterokrotnie schodzili z boiska pokonani.

Polonia po ubiegłotygodniowej porażce z Iłżanką spadłą z pozycji lidera rundy wiosennej, a także z 2. na 3. miejsce w ligowej tabeli. Jeżeli zespół Polonii chce myśleć przynajmniej o barażach, to zwycięstwo w niedzielnym spotkaniu jest priorytetem.

Po pauzie za kartki wróci Wojciech Bajor. Najprawdopodobniej wszyscy zawodnicy będą gotowi do gry w niedzielne popołudnie.

Mecz Legion Głowaczów - Polonia Iłża odbędzie się w najbliższą niedzielę 29 maja o godz. 16:00 na stadionie w Głowaczowie.

Co może się zdarzyć w najbliższej kolejce?

W ostatniej kolejce KP Stanisławice spadł do A-Klasy. Zespół spod Kozienic nie ma już nawet matematycznych szans na pozostanie w szeregach Ligi Okręgowej.

Proch Pionki może zapewnić sobie awans do IV ligi. Stanie się tak, jeśli pionkowski zespół wygra, a Powiślanka Lipsko przegra i Polonia Iłża nie wygra

Plon Garbatka-Letnisko może spaść do A-Klasy. Stanie się tak, jeśli Plon przegra, a Zawisza Sienno nie przegra lub Plon nie wygra, a Zawisza wygra.

Możemy poznać pierwszego beniaminka. TKKF Grójec może zapewnić sobie awans do Ligi Okręgowej. Stanie się tak, jeśli TKKF wygra, a Zodiak Sucha nie wygra