Marcin Wiatrak: - Strzelona bramka do szatni ustawiła mecz

Zobacz, co o meczu z KP Stanisławice powiedział trener Polonii Iłża Marcin Wiatrak.

MK: Jak oceni pan dzisiejszy mecz?

Marcin Wiatrak (trener Polonii Iłża): - Pierwsza połowa z naszej strony była trochę śpiąca. Dużo błędów indywidualnych przede wszystkim. Może dlatego, że ostatni mecz nie poszedł (porażka 2:4 z Pilicą Nowe Miasto - przyp. red.).

Strzelona bramka do szatni ustawiła mecz. Dobrze również, że po wejściu w drugiej połowie padła druga bramka i można powiedzieć, że z przeciwników “zeszło powietrze” . Szkoda głupio straconych bramek, bo wynik nie odzwierciedla tego, co się działo na boisku.

Wygraliśmy w eksperymentalnym składzie. Kontuzje, komplikacje z kartkami i studia wykluczyły kilku zawodników. Kilku chłopaków weszło i dobrze zagrało. Pozytywnie oceniam mecz.