Wojciech Starzyk: - Mecz mógłby się całkiem inaczej potoczyć

Zobacz, co o meczu z Polonią Iłża powiedział trener i zarazem prezes KP Stanisławice Wojciech Starzyk.

MK: Jak oceniłby pan dzisiejszy mecz?

Wojciech Starzyk (trener KP Stanisławice): Różnie można by ten mecz oceniać, bo równie dobrze nasza drużyna mogła schodzić na przerwę z przewagą jednej bramki. Mówię tutaj o sytuacji, którą miał Mateusz Marchewka. Należało to wykorzystać. Wtedy ten mecz mógłby się całkiem inaczej potoczyć.

Swoją szansę widzieliśmy w kontratakach. Wszystko zmieniło się po bramce dla Polonii. Bramka padła w najmniej fortunnym momencie, bo na zejście do szatni. Moi chłopacy spuścili głowy i to się przełożyło na jakąś część drugiej połowy meczu, gdzie widać było, że Polonia stworzyła sobie więcej sytuacji klarownych i mogła również wyżej prowadzić.

Ale gra się do końca, graliśmy i te dwie bramki też nas w jakiś sposób cieszą. Nie mamy z tego punktów, ale chodzi tu też o charakter porażki, czy przegrywa się bez walki czy z jakimś zaangażowaniem. To zaangażowanie było.