Media o Polonii | Niespodzianka w Iłży

Niedzielny mecz Polonii Iłża z Plonem, który iłżecki zespół przegrał został w lokalnych mediach uznany za sensację i największą niespodziankę kolejki.

Cytaty z mediów regionalnych:

"W hicie Plon lepszy od Polonii. Warka nowym liderem"

Po weekendzie po raz kolejny nastąpiła zmiana na pozycji lidera w Campeon.pl Lidze Okręgowej. Proch po wyraźnej porażce w Pionkach z Warką póki co oddalił się od ścisłej czołówki. Hit kolejki pomiędzy broniącą pierwszego miejsca Polonią, a trzecim Plonem zakończył się wygraną gości z Garbatki - Letnisko.

Polonia w pojedynku z Plonem powinna potwierdzić wyższość, oczywiście jeżeli myśli o powrocie na wyższy szczebel rozgrywkowy. Tymczasem przegrana 1:2 i to na własnym terenie w Iłży świadczy o tym, że Campeon.pl Liga Okręgowa nie ma jeszcze w tym sezonie zdecydowanego faworyta. Po pół godzinie gry prowadzili przyjezdni, po godzinie wyrównali "Podzamczanie". Tymczasem już w 83. minucie decydujący cios dla gości zadał iłżanom Robert Kowalkowski.

Echo Dnia

"Niespodzianki z klasie okręgowej. Plon wygrał w Iłży, a Warka w Pionkach"

KS Warka na wyjeździe pokonał pionkowski Proch. Niespodziankę sprawił Plon Garbatka, który wygrał w Iłży.

MZPN.pl

"Mazowieckie okręgówki przed jesiennym finiszem"

W radomskiej Campeon Lidze bliższa premii jesieni jest Warka, która po wygranej w Pionkach 3:0 zepchnęła Proch na szóste miejsce. Wicelider Polonia przegrał w Iłży z Plonem Garbatka 1:2, dzięki czemu „Truskawki” mają tylko punkt straty do rywala. Na końcu Wulkan, który nie dojechał na mecz do Potworowa; pogłębia się kryzys drużyny z Zakrzewa.

proch.pionki.org

"Lider znowu w Warce. Niewypał Polonii"

Lider okręgówki wrócił do Warki. Stało się tak po zaskakującej i zresztą jak najbardziej zasłużonej porażce Polonii Iłża u siebie z Plonem Garbatka.

ROZPN.pl

"Plon Garbatka zatrzymał lidera na jego boisku"

Plon Garbatka sprawił największą niespodziankę w Campeon.pl Lidze Okręgowej. Drużyna trenera Mariusza Sztobryna pokonała w wyjazdowym meczu lidera, Polonię Iłża. Rozpędzony dotąd Proch Pionki przegrał z KS Warka.

RadomSport.pl

"Polonia poległa z Plonem"

Ekipę z Iłży dużo sił musiało kosztować ubiegłotygodniowe zwycięstwo w szlagierze, bo dzisiaj dali się zaskoczyć Plonowi, a stracona w 85 minucie bramka przelała czarę goryczy. Po finałowym meczu Pucharu Polski szybko pozbierali się gracze Zawiszy Sienno, którzy wygrali 3:0 w Jedlnii Letnisko. Dla Iłżanki Kazanów punkt z Powiślanką Lipsko ma podwójne znaczenie. Nie dość bowiem, że urwali "oczko" fawortyowi, uczynli to w samej końcówce.