Największa niewiadoma kolejki: Polonia - Promna

Najbliższym przeciwnikiem iłżeckiego zespołu będzie wicelider - LKS Promna. Trudno wskazać faworyta tego meczu.

LKS Promna:

Ostatnia kolejka

Tego co się stało w ostatniej kolejce nie spodziewał się nikt. Otóż Zawisza Sienno, który tydzień wcześniej został rozbity przez Powiślankę Lipsko aż 0:7 tym razem pokonał lidera z Promny aż 6:1!!

Forma LKS-u nie jest stała, przed tą druzgocącą porażką potrafili pokonać Pilicę Nowe Miasto nad Pilicą aż 5:0!

Prasek i Szmit

Obecnie w Promnie grają dwaj piłkarze, którzy w swojej karierze reprezentowali barwy Polonii Iłża, a są to bramkarz Piotr Prasek oraz obrońca Michał Szmit. Prasek grał w iłżeckim klubie w sezonie 2012/13, a Szmit w sezonie 2013/14 i rundzie jesiennej sezonu 2014/15.

Polonia Iłża:

Gramy mimo przeciwnościom!

Kłopoty kadrowe i słaba forma to bolączki klubu z Podzamcza 47. Mimo tego, piłkarze, którzy mogą grać dają z siebie wszystko tak jak w ostatnim meczu z Pilicą Nowe Miasto.

Czy w Promnie pokażą jeszcze większy charakter? Kibice Biało-Zielonych mają wielkie nadzieje, że tak!