O rywalu słów kilka - LKS Promna

W najbliższą niedzielę Polonia Iłża zagra na wyjeździe z kandydatem do awansu LKS-em Promna. Drużyna prowadzona przez Marcina Sikorskiego i Jarosława Karolewskiego obecnie zajmuje 2 miejsce z 50 punktami na koncie.

Poniżej przedstawiamy kilka podstawowych informacji na temat najbliższego przeciwnika Polonistów.

O klubie...

Pełna nazwa: Ludowy Klub Sportowy Promna
Rok założenia: 1995
Barwy: brak danych
Siedziba klubu: Falęcice 26, 26-803 Promna
Prezes: Krzysztof Wielgus
Trenerzy: Marcin Sikorski i Jarosław Karolewski

Historia

Klub powstał w 1995 roku i do 2012 roku występował w klasie B. W 2012 roku awansował do klasy A, a rok później do Radomskiej Ligi Okręgowej.

Stadion

Pojemność: 200 miejsc (wszystkie siedzące)
Wymiary boiska: 100m x 65m
Oświetlenie: brak
Nawierzchnia: trawiasta

Promna

Promna – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie białobrzeskim, w gminie Promna.

Miejscowość jest siedzibą gminy Promna i parafii pw. św. Marii Magdaleny, należącej do dekanatu wareckiego, archidiecezji warszawskiej. Tutejszy kościół został zaprojektowany przez Adolfa Loewe.

Przez miejscowość przebiega droga wojewódzka nr 731.