Powtórka z jesieni!

Mimo wielu wątpliwości podczas meczu piłkarze Polonii Iłża wygrali kolejny, dziewiąty z rzędu mecz w rozgrywkach Ligi Okręgowej. Tym razem okazali się lepsi od Pilicy Nowe Miasto nad Pilicą. Poloniści strzelili jedynie jedną bramkę dzięki której wygrali.

Mecz ten był bardzo wyrównany. Od pierwszej połowy nowomieszczanie przeszli do defensywy i próbowali wykorzystać każdy błąd iłżan. Pod koniec pierwszej połowy okazało się, że oba zespoły miały prawie po równo akcji.

Druga połowa była podobnie wyrównana, jednak szczęście dopisało Zamkowym. Około 76 minuty w polu karnym Pilicy doszło do ogromnego zamieszania. Wykorzystał to Tomasz Bartosiak, który wbił piłkę do siatki.

Mecz zakończył się wynikiem 1:0 tak samo jak w jesiennym meczu. Gol wpadł też w podobnej minucie.

KS Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0:1 (0:0) IKS Polonia Iłża

0:1 Tomasz Bartosiak 77'

Pilica: Warda – Przystasz, Tomczyk, Stępniak (88 Wawrzyńczak), Wójcik (80 Gulina), Krzemiński, Pędzikowski, Pawłowski, Dziuba, Lewecki (75 Rzepkowski), Jaworski.

Sędzia główny: Dawid Sawicki
Sędziowie liniowi: Dariusz Wnuk, Józef Gałecki