U-15 | Rewanż za trzy punkty!

W sobotę 10 maja 2014 roku na Stadionie Gminnym w Błędowie o godz. 11:00 odbył się mecz pomiędzy trampkarzami U-15 Polonii Iłża i tamtejszego Sadownika. Mecz zakończył się porażką gospodarzy 2:1

Od samego początku nasi młodzi piłkarze przeszli na wysokie obroty. Efektem tej gry była bramka już w 4 minucie meczu po strzale Jana Bartosa. Około 30 minuty to gospodarze przejęli inicjatywę i udało im się wyrównać. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. Przez pierwsze 25 minut drugiej połowy padały strzały w stronę obu bramek. Gościom jak i gospodarzom brakowało skuteczności. Około 60 minuty Poloniści podeszli pod bramkę rywali, a akcję celnym strzałem zakończył Dawid Jamroży. Do końca meczu piłkarze Sadownika próbowali za wszelką cenę wyrównać, jednak szczęście dopisało iłżanom.

Poloniści wywalczyli pierwsze zwycięstwo w sezonie!

Aktualnie Polonia zajmuje przedostatnie spadkowe miejsce, do "bezpiecznego" brakuje jej 1 punkt!

Sadownik 99 Błędów 1:2 (1:1) Polonia 99 Iłża