PP | Krępianka Rzeczniów 0:4 (0:1) Polonia Iłża

Polonia Iłża zwyciężyła w meczu I rundy Okręgowego Pucharu Polski z B-klasową Krępianką Rzeczniów 4:0. Na bramki iłżeckiego zespołu złożyły się dwa trafienia Bartłomieja Książka oraz po jednym Emila Kapusty i Łukasza Kaczmarczyka.

Trudno opisać tak bardzo jednostronne spotkanie. Polonia niemal przez cały czas kontrolowała spotkanie i przebywała na połowie rywala. Iłżanie mieli ponad 20 sytuacji, po których mogła paść bramka. Ekipa gospodarzy oprócz strzałów z daleka, tylko raz zagroziła bramce strzeżonej przez Daniela Kozieła.

W meczu zadebiutowało aż 6 nowych graczy. Najbardziej udanym debiutem może pochwalić się Bartłomiej Książek, który trafił do siatki rywali dwukrotnie.

Mecz zakończył się wynikiem 4:0, ale według widzów to cud, że nie skończyło się na 10:0 lub więcej. To stwierdzenie obserwujących niedzielny mecz pokazuje, jak ogromną przewagę posiadała Polonia.

PP | Krępianka Rzeczniów 0:4 (0:1) Polonia Iłża

Bramki: Bartłomiej Książek x2, Emil Kapusta, Łukasz Kaczmarczyk

Polonia Iłża: Daniel Kozieł - Marcin Wiatrak, Emil Kapusta, Grzegorz Godzisz (46' Paweł Kopciał), Norbert Rdzanek - Łukasz Jopek, Oskar Bawor - Damian Derleta (46' Michał Łęcki), Radosław Cheda, Patryk Zięba (46' Łukasz Kaczmarczyk) - Bartłomiej Książek (60' Jakub Jabłoński)

Na ławce: Jakub Jabłoński, Piotr Lasota, Łukasz Kaczmarczyk, Paweł Kopciał, Michał Łęcki