Rywale grali sparingi - podsumowanie weekendu

Większość zespołów Radomskiej Ligi Okręgowej w ostatni weekend rozpoczęło rozgrywanie meczów kontrolnych. Dla niektórych były to już drugie mecze. Jak poradziły sobie poszczególne ekipy?

Kolejność zgodna z kolejnością w tabeli

1. Polonia Iłża

Poloniści tak samo jak przed tygodniem ulegli czwartoligowcowi aż 4:1. Tym razem musieli uznać wyższość Orła Wierzbica. Jednak mocniejszym składem iłżanie do przerwy remisowali 1:1.

Zobacz pełną relację z meczu Orzeł Wierzbica 4:1 (1:1) Polonia Iłża
Galeria z meczu Polonii Iłża z Orłem Wierzbica

2. KS Warka

Warecki team, mimo tego, że był faworytem przegrał z KS-em Potworów 2:3. Zawodnicy z Warki byli po kilku ciężkich treningach i tym usprawiedliwiana jest porażka.

KS Potworów 3:2 KS Warka

Strzelcy:

Łukasz Glista, Wojciech Gędaj, Damian Gutkowski - Patryk Kościanek, Zawodnik Testowany

3. LKS Promna

Zespół z Promny zaczął sparingi od meczu z jednym z najlepszych zespołów radomskiej A-Klasy - Zodiakiem Sucha. Zwyciężył 3:2.

LKS Promna 3:2 Zodiak Sucha

4. Plon Garbatka-Letnisko

Plon bardzo optymistycznie widział najbliższy mecz po ubiegłotygodniowej wygranej z Energią Kozienice. Jednak pomylił się bardzo i po słabym meczu uległ Stalowi Poniatowa - 9-tej drużynie lubelskiej okręgówki.

Stal Poniatowa 4:1 Plon Garbatka - Letnisko

Strzelcy:

Paweł Pikuła, Karol Strug, Michał Czarnecki, Grzegorz Olchawski (k) - Rafał Grzybowski

5. Proch Pionki

Dobrze wypadł za to sparing Prochu z Pionek. Pokonali oni czwartoligowca - Zwoleniankę Zwoleń aż 3:1!. Dwa gole dla zespołu ze Sportowej 1 strzelił osiemnastoletni Daniel Sekuła, a jedną 17-letni Michał Czerski.

Proch Pionki 3:1 (2:0) Zwolenianka Zwoleń

1:0 Daniel Sekuła 36'
2:0 Michał Czerski 38'
3:0 Daniel Sekuła 50'
3:1 Arkadiusz Oleś 56'

6. Zawisza Sienno

Zespół z Sienna w pierwszym sparingu tej zimy pokonał A-Klasowy Hubertus Chomentów.

Zawisza Sienno 4:2 Hubertus Chomentów

Bramki:

Konrad Pucułek 2, Sebastian Tusiński, Kamil Kubiak - Derdak, Michał Drabik

7. Pilica Nowe Miasto nad Pilicą

Pierwszy mecz w 2015 roku nie był szczęśliwy dla podopiecznych Łukasza Wiśnika. Przegrali oni bowiem 0:3 z Mazovią Rawa Mazowiecka - liderem okręgówki skierniewickiej.

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą 0:3 (0:2) Mazovia Rawa Mazowiecka

8. Jodła Jedlnia - Letnisko

Jodła natomiast przegrała z juniorami radomskiej Broni.

Broń Radom (j) - Jodła Jedlnia - Letnisko 3:2 (1:0).
Bramki dla Broni:
Więcek, Stefański, Świątek

9. Powiślanka Lipsko

W regionalnych mediach aktualnie brak wzmianek o zespole z Lipska. Nie wiadomo także nic o sparingach Powiślanki

10. Legion Głowaczów

Legion granie meczów sparingowych rozpocznie późno, bo dopiero 7 lutego, kiedy zagra z Jodłą Jedlnia-Letnisko

11. KP Stanisławice

KP Stanisławice rozegrał drugi mecz kontrolny. Tym razem pokonali lidera radomskiej B-Klasy - LZS Magnuszew.

KP Stanisławice 6:2 LZS Magnuszew

Bramki dla Stanisławic: Adrian Olczak 2, Dawid Ceglarz, Bartłomiej Starzyk, Mateusz Marchewka

12. Iłżanka Kazanów

Iłżanka zaś pokonała juniorów Broni Radom. Ciekawostką do meczu jest to, że w ekipie z Kazanowa testowanych było, aż 6 zawodników z... Broni!

Iłżanka Kazanów 2:0 (1:0) Broń Radom (j)

Bramki: Oparcik 45 z karnego, 90

13. KS Potworów

Pierwszy sparing "Potworów" wypadł bardzo dobrze. Pokonali oni wicelidera rozgrywek Ligi Okręgowej - KS Warka. Więcej o meczu w akapicie "KS Warka"

14. Radomiak II Radom

Rezerwy Radomiaka przegrały z ligowym sąsiadem - z Oronką Orońsko 0:3. Więcej o meczu w akapicie "Oronka Orońsko"

15. Oronka Orońsko

Pierwszy sparing podopieczni Kamila Śledzia mogą zaliczyć do udanych. Pokonali ligowego sąsiada - rezerwy Radomiaka aż 3:0!

Oronka Orońsko 3:0 Radomiak II Radom

Bramki: Piotr Czarnecki, Damian Koptas, Damian Zawadzki

16. Wulkan Zakrzew

Brak informacji o sparingach Wulkana w ostatni weekend