To najważniejszy mecz od kilku lat!

Sobotnie spotkanie Polonii z KS-em Warka to najważniejszy mecz Biało-Zielonych od kilku lat. Ostatni raz o awans Poloniści grali w 2010 roku i w pięknym stylu weszli do IV ligi. Czy powtórzą sukces sprzed 5 lat?

Porównanie drużyn:

KS Warka

Pechowe dwa sezony

Po spadku z IV ligi w sezonie 2011/12 KS Warka w kolejnych sezonach bez powodzenia próbowała powrócić na tamten szczebel ligowy. Warecki zespół był blisko, ale obydwa sezony kończyły się dla niego pechowo i zostawał z niczym zajmując 3 miejsce.

Trójka snajperów

Defensorzy Polonii w najbliższym meczu muszą uważać na trójkę snajperów z Warki, a są to: Bartłomiej Jałocha (20 bramek), Patryk Kościanek (16 bramek) oraz Dawid Jankiewicz (15 bramek). Wszyscy mimo swojego młodego wieku mają za sobą III-ligową przeszłość.

Polonia Iłża

Nareszcie optymalny skład

Skład na mecz z KS-em Warka będzie bardzo podobny do składu sprzed tygodnia, który zagrał w Orońsku. Wystawienie większości zawodników z pierwszej jedenastki dało wysoki wynik 6:0!

Wróci Szewczyk

Na mecz z KS-em Warka do Iłży z zagranicy powróci Damian Szewczyk. Jaka będzie jego rola w tym meczu? Czy wyjdzie w pierwszej jedenastce po długiej przerwie?

W sobotę tylko zwycięstwo!!

Tylko zwycięstwo może dać Polonii bezpośredni awans. Inny wynik niż zwycięstwo będzie nakazywał nerwowo czekać na wynik z Falęcic gdzie swój mecz z Radomiakiem II będzie rozgrywał LKS Promna. Jeżeli zespół z Promny nie wygra go meczu to nawet przy porażce Polonii to iłżecki zespół zagra w barażach.