U-8: Windoor Cup w Iłży!

W ubiegłą sobotę w hali sportowej Publicznego Gimnazjum Gminnego w Iłży w ramach Turnieju Halowej Piłki Nożnej "Windoor Cup" Poloniści z rocznika 2007 zajęli 4 miejsce wyprzedzając Radomiaka Radom!

Zmagania Windoor Cup toczą się w trzech rocznikach: 2005, 2006 i 2007. Tydzien temu rozgrywki zostały zainaugurowane. Imprezę organizuje Radomski Okręgowy Związek Piłki Nożnej, zaś sponsorem tytularnym rozgrywek jest firma Windoor.

Broń zdominowała

W sobotę odbyły się w Iłży mecze z udziałem zespołów z rocznika 2007. Zdecydowanie najlepiej wypadła ekipa Broni Radom - prowadzona przez trenerów Wojciecha Banaczka i Marka Zakrzewskiego. Ich zespół wygrał wszystkie mecze: 2:0 z Polonią Iłża, 2:0 z Orlikiem Radom, 3:0 z AS Radomiak Radom oraz 4:1 Broń Radom B.

Klasyfikacja końcowa:

• 1. Broń I Radom
  • 2. Orlik Radom
  • 3. Broń II Radom
  • 4. Polonia Iłża
  • 5. Radomiak Radom

Najbliższy turniej z udziałem Polonii 07 Iłża odbędzie się w weekend 9/10 lutego w Radomiu, najbliższy turniej w Iłży - 21 lub 22 lutego.