Warka rozbita!

W jednym z ważniejszych meczów 29 kolejki Radomskiej Ligi Okręgowej Polonia sprawiła niespodziankę i pokonała trzeci w tabeli KS Warka. Pretendujący do IV ligi zespół stracił jakiekolwiek szansę na awans lub baraże. Jednak porażka warczan była w pełni zasłużonym wynikiem, bo ich gra nie przedstawiała się najlepiej co dało efekt w wyniku 5:2!

Już w 15 minucie padł pierwszy gol, a strzelcem tej bramki był Radosław Cheda. Po 6 minutach było już 2:0 a bramkę strzelił nasz młody napastnik - Tomasz Batosiak. Trzecia bramka zatrzepotała w bramce ekipy z miasta piwa w 37 minucie po drugim strzale Bartosiaka. Była to już jego trzynasta bramka w tym sezonie (warto zaznaczyć, że Tomek dołączył do naszego zespołu w przerwie zimowej). Pod koniec pierwszej połowy pierwszą bramkę dla warczan zdobył Bartłomiej Jałocha.

Iłżanie byli już pewni zwycięstwa więc dłużej rozgrywali, ale nie dawali także dojść do piłki drużynie gospodarzy. Na bramkę musieliśmy długo czekać. W 67 minucie Poloniści prowadzili już czterema bramkami po drugiej bramce w tym meczu Radosława Chedy. Przed samym końcem meczu do bramki iłzan trafił Damian Wojtulewicz. Gdy już było prawie pewne, że mecz zakończy się wynikiem 4:2 w 90 minucie piąty raz piłka zagościła w bramce klubu z Warki. Wbił ją Karol Stępniewski.

KS Warka 2:5 (1:3) IKS Polonia Iłża

0:1 Radosław Cheda 15'
0:2 Tomasz Bartosiak 21'
0:3 Tomasz Bartosiak 37'
1:3 Bartłomiej Jałocha 45'
1:4 Radosław Cheda 67'
2:4 Damian Wojtulewicz 89'
2:5 Karol Stępniewski 90'

Polonia: Mariusz Witaszek - Grzegorz Godzisz, Łukasz Jopek, Łukasz Kaczmarczyk, Emil Kapusta, Łukasz Kłos, Paweł Kopciał (59' Damian Kozera), Karol Stępniewski, Radosław Cheda (75 Konrad Gut), Oskar Bawor, Tomasz Bartosiak (78 Paweł Lewandowski).