Wyniki 21. kolejki Radomskiej Ligi Okręgowej

LKS Promna 2:0 (2:0) Legion Głowaczów

1:0 Michał Orłowski 25'
2:0 Piotr Dąbrowski 40'

Promna: Sadkowski – Dąbrowski, Jaśkiewicz (450 Banachowicz, Karolewski, Mirowski), Kulej, Trzaska, Bouchniba (60 Sułkoiwski), Pełka, Kabot, Orłowski.

Promna pokazuje wiosną, że zwłaszcza na własnym stadionie jest groźna dla najlepszych. Gospodarzy trzeba przede wszystkim pochwalić za taktykę i skuteczność. Miejscowi bardzo mądrze się bronili, a sytuacje podbramkowe wykorzystywali aż do bólu. To Legion bowiem był częściej przy piłce, atakował, ale gola zdobyć nie potrafił.Pierwsza bramka wywołała sporo kontrowersji, bo goście twierdzili, że piłka nie przekroczyła pełnym obwodem linii bramkowej. Sędzia - asystent był innego zdania. Za to przy drugim trafieniu Promnej nie było już najmniejszych wątpliwości.

Wulkan Zakrzew 1:0 (1:0) Ruszcovia Borkowice

1:0  Szymon Towarek 38'

Wulkan nie miał trudnego przeciwnika, wygrał on jednak jedynie jedną bramką. Niestety, ta porażka dla graczy z Borkowic jest podwójnie boląca. Od teraz zamykają oni ligową tabelę.

Proch Pionki 2:0 (2:0) Oronka Orońsko

1:0 Miłosz Dębski 11'
2:0 Miłosz Dębski 31'

Proch: Staniszewski – Czekaj, Sztobryn, Blank, Siepetowski, Kłos (61 Sałek), M. Kołodziej (90 Głuszek), Cichawa, Czaplarski, Pryciak (75 Skalski), Dębski.

1:5 Rafał Krupa 90'

Powiślanka wygrała w Kazanowie wysoko, ale długo nie mogła sforsować defensywy Iłżanki. Gospodarze szybko objęli prowadzenie, a potem do końca pierwszej połowy cofnęli się na własne przedpole i gola nie stracili.Worek z bramkami dla zespołu z Lipska otworzył się tuż po przerwie, ale kolejne gole padały w ostatnich minutach spotkania.

Zwolenianka Zwoleń 1:3 (1:1) Polonia Iłża

1:0 Mateusz Wojtysiak 42'
1:1 Oskar Bawor 43'
1:2 Radosław Cheda 65'
1:3 Damian Kozera 81'

Polonia: Mariusz Witaszek – Łukasz Jopek, Emil Kapusta, Grzegorz Godzisz, Łukasz Kaczmarczyk, Łuasz Kłos, Karol Stępniewski, Konrad Adamus (60' Damian Kozera), Radosław Cheda (80' Paweł Kopciał), Oskar Bawor, Tomasz Bartosiak.

"Rycerze wiosny" z Iłży nie zwalniają tempa i co ciekawe nie ma znaczenia z kim i gdzie grają. Tym razem Polonia postarała się o niespodziankę w Zwoleniu. Miejscowa Zwolenianka znała wynik z Promnej i wiedziała, że wygrana da jej ponowny awans na fotel lidera rozgrywek.Już do przerwy drużyny toczyły wyrównany bój, zdobywając po jednej bramce. W drugiej połowie trafiali już tylko goście. Najpierw na prowadzenie wyprowadził iłżan Radosław Cheda, a wynik meczu ustalił Damian Kozera.
Było to piąte, kolejne zwycięstwo Polonii w rundzie wiosennej!

3:2 Damian Chmielewski 90'

Zawisza: G. Wójcik – Dudek, Kamiński, Kubiak, Mroczkowski, Czaja (70 Młynek), Bajor, M. Wójcik (81 Sitek), M. Klaus, T. Wójcik (85 Rożek), S. Klaus.

Plon Garbatka 1:0 (0:0) Pilica Nowe Miasto

1:0 Mateusz Kocyk 87' (k)

Plon zastosował w meczu z Pilicą prostą i jak się okazało skuteczną taktykę. Bronił się większą liczbą piłkarzy, długimi podaniami uruchamiając dwóch wysuniętych napastników. Po jednym z takich podań w polu karnym sfaulowany został Mateusz Kocyk i chwilę później sam wykorzystał "jedenastkę".

2:4 Grzegorz Lipka 71'

Radomiak II:  Marzec(46 Zenka) - Kiernoz, Kupis, Czubak, Janik, Winiarski (46 Spyt), Neska (54 R. Gil), Jankowski, W. Puton, Skowroński, Miałkowski.

Kiedy Jodła prowadziła już 3:0, wydawało się, że niewiadomą są jedynie rozmiary jej zwycięstwa w Radomiu. Tymczasem ambitna młodzież Radomiaka zaczęła odrabiać straty i o mały włos nie doprowadziła do remisu. Skuteczny tego dnia Grzegorz Lipka ustalił jednak wynik spotkania i komplet punktów pojechał do Jedlni-Letnisko.