Z Jodłą o 4 miejsce!

W najbliższą niedzielę (25 maja) Poloniści rozegrają na wyjeździe mecz z Jodłą Jedlnia Letnisko czyli naszym ligowym rywalem. Zwycięzca tego pojedynku wskoczy na 4 miejsce i zbliży się do czołówki

Jodła jest bardzo dobrym zespołem i ewentualne zwycięstwo Polonii będzie okupione wieloma "ranami". W tym sezonie Jodła uzbierała 52 punkty. Na ten wynik zebrało się siedemnaście zwycięstw, jeden remis i osiem porażek. Ich stosunek bramkowy to 72:39.

W rundzie jesiennej była ogromny faworytem ligowych spotkań i kandydatem do awansu. Jednak w meczu z Wulkanem Zakrzew (przegranym 1:0) otrzymała 4 czerwone kartki - zobaczyli je kluczowi zawodnicy, prze ten incydent w kolejnych meczach osłabiona Jodła przegrywała co oddalało ją od czołówki.

Ostatnie mecze Jodły:

Jodła Jedlnia-Letnisko2:1 (1:0)Pilica Nowe Miasto Nad Pilicą
Ruszcovia Borkowice3:4Jodła Jedlnia-Letnisko
Jodła Jedlnia-Letnisko1:0Zwolenianka Zwoleń
Wulkan Zakrzew1:4Jodła Jedlnia-Letnisko
Jodła Jedlnia-Letnisko3:0Plon Garbatka-Letnisko

Jesienią Zamkowi wygrali u siebie z Jodłą 5:0. Dla Polonii strzelali: Karol Stępniewski w 10 i 58 minucie, Radosław Cheda w 28 oraz 48 minucie, a także Paweł Lewandowski w 35 minucie. Oby wynik powtórzył się w niedzielę! :)