Zapowiedź 27. kolejki Tymex Ligi Okręgowej

Zwolenianka Zwoleń - Powiślanka Lipsko

"Derby Powiśla" to jeden z dwóch najważniejszych meczów w tej kolejce. Bliskość dwóch miast to nie jedyny powód. Powiślanka nie przegrała ostatnich siedmiu meczów, a Zwolenianka aktualnie jest liderem rozgrywek, chociaż ten fotel może bardzo szybko utracić np przez porażkę z zespołem z Lipska. Jeżeli natomiast przegra Powiślanka może ona przestać liczyć się w boju o czwartoligowy awans.

Jodła Jedlnia-Letnisko - Polonia Iłża

Ten mecz jest dowodem na to, że na radomskich boiskach najgoręcej będzie w niedzielne popołudnie. Mecz będzie walką o 4 miejsce, lecz zespół, który przegra może spaść nawet na 6 i zakończyć walkę o awans. Polonia przegrywając w czwartek z Promną nieco oddaliła się od czołówki, więc pewnie będzie chciała powrócić na zasłużone miejsce. Jodła jednak też łatwo miejsca nie odda.

Ruszcovia Borkowice - Legion Głowaczów

Legion jest faworytem w starciu z RuszCovią, ale swoją wyższość trzeba będzie wykazać na boisku. Klub z Głowaczowa w tym roku obchodzi jubileusz 60 lat i może sprawić sobie wyśmienity prezent. Droga do tego jednak długa i wyboista. Kompletnie odmienne nastroje w Borkowicach. W roku jubileuszu 20-lecia RuszCovia praktycznie jest pogodzona ze spadkiem do klasy A.

Radomiak II Radom - Iłżanka Kazanów

"Mecz Juniorów' Wyraźnie odmłodzone ekipy rezerw Radomiaka i Iłżanki Kazanów zmierzą się w sobotę. Mecz jest bardzo nieprzewidywalny. Może będzie to szansa na odbicie się od dna Iłżanki Kazanów? A może Radomiak zaliczy 2 (na 11 meczów) zwycięstwo?

LKS Promna - Zawisza Sienno

Fenomenalna Promna, która w czwartek zatrzymała "Rycerzy Wiosny" rozegra mecz z siódmym w tabeli Zawiszą Sienno. Mimo wyższości Zawiszy w tabeli to LKS jest faworytem. Jeżeli wygra może awansować na 8 miejsce! Mecz odbędzie się w Falęcicach lecz Zawisza wystąpi w roli gospodarza.

Plon Garbatka-Letnisko - Proch Pionki

Plon Garbatka walczy o każdy punkt, zwłaszcza u siebie. Próbuje oddalić się od strefy spadkowej ze zmiennym skutkiem. Czy powtarzane przez lata w lidze okręgowej hasło "Garbatka nigdy nie spadnie" znajdzie odzwierciedlenie w meczu z Prochem Pionki?

Oronka Orońsko - Wulkan Zakrzew

Oronka na 3 kolejki przed zakończeniem rozgrywek jest prawie pewna, że nie spadnie, jednak odwieczny pch Oronki może doprowadzić do tego, że Plon ją wyprzedzi i Orońsko może zacząć stać na lub pod granicą spadku. Mecz z zakrzewskim zespołem powinien być dla nich motywacją do zdobycia punktów.

Pilica Nowe Miasto nad Pilicą - KS Warka

Pilicę, która ostatnio przegrała 2 mecze czeka nie lada wyzwanie - zmierzą się oni z KS Warką. Jeżeli wygrają powrócą na 9 miejsce, jeżeli nie czeka ich 10 lub 11. KS Warka pokazała jednak w lidze, że może wygrać jak i przegrać z każdym.