Zapowiedź 21. kolejki Tymex Ligi Okręgowej

Ze względu na to, że w niedzielę świętujemy Wielkanoc wszystkie mecze 21. kolejki Tymex Ligi Okręgowej zostaną rozegrane w sobotę.

godz. 10:30  LKS Promna - Legion Głowaczów
Stadion w Falęcicach

Klub z Promnej pokazał, że może wygrać nawet z najlepszymi (4:3 z KS Warką). Czy zatrzyma lidera z Głowaczowa? Zobaczymy w pierwszym meczu 21. kolejki.

godz. 11:00   Iłżanka Kazanów - Powiślanka Lipsko
Stadion Gminny w Kazanowie

Małe derby w Kazanowie. Tutejsza Iłżanka podejmie Powiślankę Lipsko. Niestety, osłabiony team z Kazanowa ma nijakie szanse na zwycięstwo lub remis i będą to łatwe punkty dla lipszczan.

godz. 11:00   Radomiak II - Jodła Jedlnia-Letnisko
Stadion przy ulicy Rapackiego w Radomiu.

Emocji nie zabraknie na stadionie przy Rapackiego. Ósme w tabeli rezerwy Radomiaka zmierzą się z piątą Jodłą Jedlnia. Mecz zapowiada się bardzo wyrównany.

godz. 12:00   Zawisza Sienno - KS Warka
Stadion w Siennie

Tonący w porażkach Zawisza stawi czoła trzeciej w tabeli KS Warce. Warecki zespół jest tutaj faworytem. Lecz wszystko jest możliwe.

godz. 12:00  Zwolenianka Zwoleń - Polonia Iłża
Stadion Miejski w Zwoleniu

Zwolenianka będzie gościć "Rycerzy Wiosny" - zespół Polonii Iłża. W tym meczu liczba punktów i miejsce w tabeli nie będą miały znaczenia. Oba zespoły interesuje tylko zwycięstwo.

Pełna zapowiedź: KLIKNIJ TUTAJ

godz. 12:00   Plon Garbatka-Letnisko - Pilica Nowe Miasto Nad Pilicą
Stadion Gminny w Garbatce

Czerwona latarnia w tabeli - Plon Garbatka będzie walczył u siebie o co najmniej 1 punkt. Pilica jednak będzie trudnym rywalem dla teamu z Garbatki.

godz. 16:00   Proch Pionki - Oronka Orońsko
Stadion Miejski w Pionkach

Pionkowski zespół nie będzie miał trudnego zadania. Chociaż Oronka też potrafi zaskoczyć. Czy tym razem jej się uda? Zobaczymy w sobotę.

godz. 16:00   Wulkan Zakrzew - Ruszcovia Borkowice
Stadion w Golędzinie

Wulkan bez trudu powinien pokonać borkowicki zespół. Chociaż Ruszcovia zaciekle walczy o każdy punkt. Czy wyjdzie ze strefy spadkowej.