Zapowiedź 22. kolejki Tymex Ligi Okręgowej

godz. 16:00   KS Warka - Radomiak II
Stadion Miejski w Warce

3. w tabeli KS Warka jest faworytem spotkania z młodymi, niedoświadczonymi piłkarzami rezerw Radomiaka. Mimo powyższych cech nie można zarzucić radomskiemu zespołowi braku waleczności jakiej będziemy mogli się spodziewać w tym meczu.

godz. 16:00   Wulkan Zakrzew - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą
Stadion w Golędzinie

Mecz ze środka tabeli. Zdeterminowany w tej rundzie Wulkan Zakrzew podejmie w Golędzinie dobrze radzącą sobie Pilicę. Oba zespoły dzieli jedynie 2 miejsca w tabeli (Wulkan-11, Pilica-9)

godz. 14:00   IKS Polonia Iłża - KS Proch Pionki
Stadion Miejski w Iłży

Rycerze Wiosny z Iłży podejmą na własnej murawie Proch Pionki. Proch w tej rundzie pokonał lidera (1:0) Polonia zaś wicelidera (3:1). Faworytem z wielu względów jest Polonia, chociaż pionkowski zespół może pokazać pazury.

Pełna zapowiedź: KLIKNIJ TUTAJ

godz. 15:00   Jodła Jedlnia-Letnisko - Plon Garbatka-Letnisko
Stadion Gminny w Jedlni-Letnisko

Pojedynek dwóch "letnisk". Zespół z Jedlni jest tu jednak ogromnym faworytem nad Plonem z końca tabeli i prawie darmowe 3 punkty zostaną w miejscowości gospodarzy.

godz. 16:00    Powiślanka Lipsko - LKS Promna
Stadion Miejski w Lipsku

Niepokonana wiosną LKS Promna będzie grała na wyjeździe w Lipsku z tamtejszą Powiślanką. Czy uda jej się przedłużyć dobrą passę? Na pewno nie będzie miała łatwo. Lipski zespół jest groźny szczególnie u siebie.

godz. 16:00    Ruszcovia Borkowice - Zwolenianka Zwoleń
Stadion Gminny w Borkowicach

Zwoleński zespół będzie mógł odgryźć się za ostatnią porażkę u siebie z iłżecką Polonią. Czerwona latarnia w tabeli - Ruszcovia nie będzie jakimś poważnym przeciwnikiem dla wicelidera.

godz. 16:00    Legion Głowaczów - Zawisza Sienno
Stadion Gminny w Głowaczowie

Lider - Legion Głowaczów podejmie walecznego Zawiszę. Siennieński zespół ostatnio pokonał 3. w tabeli KS Warkę. Team z Głowaczowa w ostatnich trzech kolejkach zaliczył dwie porażki. Jeden z ciekawszych meczy tej kolejki.

godz. 17:00   Oronka Orońsko - Iłżanka Kazanów
Stadion Gminny w Orońsku

Mecz z końca tabeli. Osłabiona Iłżanka pojedzie do Orońska na mecz z tamtejszą Oronką. Minimalnym faworytem są gospodarze, chociaż kazanowski zespół też pewnie będzie walczył o pierwsze wiosenne punkty.