19. urodziny Mateusza Kani!

fot. Pomocnik Polonii Mateusz Kania (w zielonym stroju) // fot. Emil Ekert

W dniu dzisiejszym swoje 19. urodziny obchodzi Mateusz Kania. Pomocnik Polonii urodził się 15 października 1997 roku.

Pierwsze zwycięstwo Polonii w meczu z Zamłyniem Radom było chyba najlepszym prezentem dla młodego pomocnika. Kania rozegrał również pełne 90 minut w tym spotkaniu.

Mateusz Kania urodził się 15 października 1997 roku. Jest wychowankiem Sokoła Starachowice. Grał również w młodzieżowych zespołach Kamiennej Brody i Juventy Starachowice. W obecnym sezonie dołączył do Polonii Iłża i zadebiutował w meczu ze Zwolenianką Zwoleń 18 września, gdy w 46 minucie zmienił Mateusza Niewczasa.

Mateuszowi życzymy bardzo dobrych występów w zielonych barwach, wszystkiego najlepszego w sferze boiskowej i prywatnej!