Polonia - Centrum | Zdobyć pełną pulę u siebie!

Polonia Iłża w 12. kolejce Radomskiej Ligi Okręgowej podejmie na własnym boisku Centrum Radom. Początek spotkania w sobotę o 15:00!

W ubiegłotygodniowej potyczce z Zamłyniem, Polonia zatrzymała licznik meczów bez zwycięstwa. Jednak licznik pojedynków bez wygranej u siebie wciąż tyka i obecnie wynosi: 7 spotkań i 180 dni. Ostatni raz w Iłży Polonia sięgnęła po 3 punkty... 24 kwietnia!

Do najbliższego meczu najprawdopodobniej gotowi będą wszyscy. Pod znakiem zapytania jest jednak występ Grzegorza Godzisza.

Zespół Centrum na pewno będzie chciał zwyciężyć, podrażniony porażką z TKKF-em (2:3) z ubiegłego weekendu. Po 11. kolejkach podopieczni Patryka Wolskiego zajmują 6. miejsce. Dotychczas Centralni zwyciężyli 5 razy, zremisowali 4 razy i dwukrotnie schodzili z boiska pokonani.

Dodatkowego smaku rywalizacji dodaje fakt, że w barwach radomskiej drużyny występują były bramkarz Polonii Maciej Kolecki, a także były obrońca i trener iłżan Marcin Wiatrak.

Poloniści z meczu na mecz rozkręcają się i zaczynają zdobywać cenne punkty. Czy uda się to w pojedynku z Centrum? Emocji na pewno nie zabraknie!

Mecz Polonii Iłża z Centrum Radom odbędzie się w najbliższą sobotę o godz. 15:00 na stadionie Polonii (Iłża, ul. Podzamcze 47)