Polonia Iłża wznowiła treningi

Drużyna Polonii Iłża wznowiła treningi pod okiem nowego trenera Piotra Wątorskiego. Po pierwszym treningu w iłżeckim klubie daleko od optymizmu...

W dzisiejszym treningu wzięło udział zaledwie 10 zawodników. Z zawodników tworzących drużynę w rundzie wiosennej byli tylko Wojciech Bajor, Przemysław Lasota, Paweł Kopciał i Łukasz Kaczmarczyk, z drużyny juniorów przybyli Adrian Wicik, Maciej Dusiński i Sebastian Ziomek, do drużyny powrócili także wychowankowie Dawid Pora i Mateusz Niewczas z Juventy Starachowice oraz Sebastian Kutera z Zawiszy Sienno. Chęć pozostania w drużynie potwierdził Radosław Cheda, który nie mógł jednak trenować z powodu kontuzji. Jak zapewniają władze klubu, sytuacja kadrowa ma się poprawić w najbliższych dniach.

Nowy trener najpierw przedstawił się, a później poprowadził półtoragodzinny trening wprowadzający w przygotowania do sezonu. W trakcie okresu przygotowawczego iłżecka drużyna rozegra 2 mecze sparingowe, 27 lipca z Iłżanką Kazanów, a 30 lipca z Centrum Radom, tydzień później czeka nas mecz w Pucharze Polski z Gracją Tczów.