Przełamać złą passę!

W środę, 27 sierpnia odbędzie się mecz 3. kolejki Campeon Ligi Okręgowej pomiędzy Polonią Iłża, a Zawiszą Sienno. Początek spotkania o godz. 17:00.

Cel w tym meczu jest jeden - przełamać złą passę!Poloniści mimo wyższości w tabeli w ostatnim sezonie przegrali obydwa mecze ligowe i jeden sparingowy z Zawiszą. W rundzie wiosennej po 9 wygranych z rzędu Polonii nadeszła czarna passa, wtedy to właśnie team z Sienna wygrał z naszym zespołem 5:1. Natomiast w I rundzie Okręgowego Pucharu Polski iłżecki zespół przegrał 3:2 mimo ogromnej przewagi na boisku.

Zawisza zajmuje obecnie 9 miejsce w tabeli z 3 punktami na koncie. W tym sezonie przegrali 4:2 z beniaminkiem - Jaworem Stanisławice oraz wygrali 3:2 z Pilicą Nowe Miasto.

IKS Polonia Iłża - LKS Zawisza Sienno
27 sierpnia 2014 roku, godz. 17:00