Zamłynie - Polonia | Trudny wyjazd do wicelidera!

Już w najbliższą sobotę w Radomiu odbędzie się mecz pomiędzy Zamłyniem Radom, a Polonią Iłża. Poloniści muszą zrobić wszystko by napsuć krwi faworyzowanemu wiceliderowi.

Zamłynie Radom po 10. kolejkach zajmuje 2. miejsce w tabeli Radomskiej Ligi Okręgowej z 23 punktami na koncie, tracąc do prowadzącego Drogowca 5 punktów. Zespół Roberta Rogali dotychczas zanotował 7 zwycięstw, 2 remisy i 1 porażkę.

Przed tygodniem radomska drużyna po meczu walki pokonała TKKF Grójec po bramce Łukasza Ławreckiego. Polonia natomiast bardzo pechowo zremisowała z Zawiszą Sienno 4:4 po prowadzeniu 4:1.

Polonia po meczu z Zawiszą, w którym strzeliła najwięcej bramek w sezonie, na pewno będzie zmobilizowana przed meczem z radomskim wiceliderem. Nikt nie narzeka na kontuzje, Poloniści jednak muszą uważać na żółte kartki po 5 kartonikach w meczu z siennieńskim Zawiszą.

Mecz Zamłynie Radom - Polonia Iłża odbędzie się w najbliższą sobotę (15 października) o godz. 15:00 na boisku przy XI Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Radomiu (ul. 11 Listopada 27).