Zapowiedź 28. kolejki Tymex Ligi Okręgowej

KS Warka - Jodła Jedlnia-Letnisko

Mecz kolejki w Warce. Miejscowi, żeby pozostać w grze o IV ligę będą musieli zakończyć zwycięski marsz Jodły Jedlnia-Letnisko. Drużyna trenera Krzysztofa Oczkowskiego wygrała osiem meczów pod rząd i nie ma dosyć. Zwycięzca zbliży się do IV ligi. Remis przekreśli ich awansowe szanse.

Legion Głowaczów - Pilica Nowe Miasto nad Pilicą

Legion jest faworytem, ale jedynie na papierze. Nieobliczalna Pilica umie pokonać nawet drużyny ze ścisłej czołówki. Więc o zwycięstwo z nowomiejską drużyną będą musieli powalczyć

Oronka Orońsko - Zwolenianka Zwoleń

Czy odwieczny pech Oronki pomoże Zwoleniance pozostać na pierwszym miejscu czy sprawią oni niespodziankę? Poza tym Oronka ma o co grać, jeżeli Plon Garbatka wygra z Iłżanką Kazanów zajmie on miejsce zespołu z Orońska co przy niekorzystnych zmianach może wiązać się ze spadkiem orońskiego teamu.

Powiślanka Lipsko - Ruszcovia Borkowice

W bardzo upokarzających meczach Ruszcovia żegna się z Ligą Okręgową. Dwucyfrowe wyniki juz nie są niespodzianką. Powiślanka zdobędzie łatwe punkty. Plusem dla niej jest to, ze gra u siebie.

Iłżanka Kazanów - Plon Garbatka-Letnisko

Mecz slabeuszy. Iłżanka Kazanów na 90% pozostanie w lidze na następny sezon. Mniej pewnie czuje się jednak Plon Garbatka. Jeżeli zwycięży ten mecz, a Oronka nie zrobi niespodzianki Zwoleniance wskoczy on na 14 - bardziej bezpieczne miejsce.

LKS Promna - Radomiak II Radom

Rewelacyjna Promna nie powinna sprawić niespodzianki. Inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie ogromnym zaskoczeniem. LKS Promna ma nawet szanse (małe, ale jakieś) by wskoczyć na 7 miejsce i wyprzedzić Zawiszę.

Polonia Iłża - Zawisza Sienno

Wybita z czołówki Polonia spotka się z ligowym sąsiadem - Zawiszą Sienno. Czy uda się jej zakończyć czarną passę? Jeżeli Zawisza przegra może spaść na 8 miejsce. Polonia może najwyżej wyprzedzić piątą w tabeli Powiślankę.