Kto przyszedł? Kto odszedł? Czyli zmiany kadrowe w Polonii

Zobacz zmiany kadrowe w naszym klubie, które odbyły się w przerwie letniej. Odeszło dwóch piłkarzy, przyszło natomiast pięciu.

Z piłkarzy grających w ubiegłym sezonie, w nowym nie zobaczymy:

- Tomasza Bartosiaka, najlepszego strzelca iłżeckiego zespołu w ubiegłym sezonie. W 14 meczach strzelił on 15 bramek. W sezonie 2014/15 zagra w GKS Orzeł Wierzbica, który aktualnie występuje w IV lidze.

- Pawła Lewandowskiego (po prawej) - klasowego obrońcy, z historią m. in. w Radomiaku Radom, Górniku Łęczna. Został grającym trenerem w Iłżance Kazanów.

Nowymi graczami są:

- Wojciech Bajor - bardzo dobry defensywny pomocnik, który ostatnio grał w Zawiszy Sienno, w całym ostatnim sezonie strzelił 4 bramki. Ma 23 lata, jest wychowankiem iłżeckiego klubu.

- Patryk Zięba - pomocnik, który ostatnio grał w IV-ligowym Oskarze Przysucha. Asystował kilka razy, jednak nie strzelił ani jednej bramki grając w przysuskim zespole. Zawodnik ma 21 lat, a na koncie już występy w Radomiaku Radom.

- Przemysław Lasota - z rozwiązanej w ostatniej przerwie zimowej drużyny juniorskiej Polonii, ma 18 lat i w sparingu przeciwko Orłowi Wierzbica pokazał, że bardzo dobrze radzi sobie jako pomocnik.

- Igor Tworek - bardzo dobry 21-letni pomocnik - w ostatnim sezonie, w ekipie A-Klasowego Centrum Radom strzelił 7 bramek. Bardzo dobrze pokazał się na Turnieju Zyko-Dróg kiedy to dał Polonii zwycięstwo nad Zwolenianką Zwoleń.

- Damian Żurowski (przy piłce) - pomocnik/napastnik, który w ostatnim sezonie grał w A-Klasowym Zamłyniu Radom. Dołączył do naszego zespołu całkiem niedawno, więc nie wiemy na co go stać. W Zamłyniu pokazywał się z najlepszej strony. W jednym meczu strzelił hat-tricka, a w kilku innych zaliczył po jednej lub dwie bramki, co może potwierdzić, że to bardzo dobry zawodnik.

Źródła zdjęć: Fanpage Centrum Radom na Facebooku, Echodnia.eu, Zawisza.sienno.com.pl

SKŁAD POLONII NA RUNDĘ JESIENNĄ SEZONU 2014/15

Bramkarze: Daniel Kozieł, Mariusz Witaszek
Obrońcy:  Grzegorz Godzisz, Łukasz Jopek, Emil Kapusta, Michał Szmit