Sparing | Polonia Iłża 4:0 (0:0) Młodzik Radom

Polonia Iłża wygrała w pierwszym sparingu w trakcie zimowych przygotowań. W Radomiu iłżecki zespół pokonał A-Klasowego Młodzika Radom 4:0. Dwie bramki zdobył Mateusz Niewczas. Po jednej dołożyli Piotr Gałczyński i Paweł Kopciał.

Przeciwnik Polonii to drużyna zajmująca 13. miejsce z 9 punktami w drugiej grupie radomskiej Klasy A. W sparingu wystąpił Błażej Rutkowski, który jesień spędził w Krępiance Rzeczniów (9 meczów, bez goli), jednak w 8 minucie ze względu na kontuzję musiał zostać zmieniony. W pierwszej połowie na pozycji napastnika zagrał 16-letni Dawid Zaręba z zespołu juniorów, wycofanego z rozgrywek latem 2018 roku (wówczas 2 bramki w 12 meczach). Zza granicy wrócił Patryk Piątkowski. W Polonii testowany jest zawodnik z przeszłością w wyższych ligach.

2 lutego 2019; Radom
Polonia Iłża 4:0 (0:0) Młodzik Radom

1:0 Mateusz Niewczas 55’
2:0 Mateusz Niewczas 62’
3:0 Piotr Gałczyński 68’
4:0 Paweł Kopciał 85’

Polonia Iłża (I połowa): Kacper Jabłoński - Jakub Podsiadły, Grzegorz Godzisz, Piotr Kolecki, Marcelin Życiński - testowany, Paweł Kopciał, Błażej Rutkowski (8, Aleks Wątorski), Radosław Cheda, Michał Kutera - Dawid Zaręba

Polonia Iłża (II połowa): Kacper Jabłoński - Piotr Siepetowski, Piotr Gałczyński, Grzegorz Godzisz, Jakub Baran - testowany (65, Michał Kutera), Radosław Cheda, Maciej Dusiński, Aleks Wątorski (65, Paweł Kopciał), Patryk Piątkowski - Mateusz Niewczas