Polonia - Akcja | Lubimy grać hokejowo

W najbliższą sobotę Polonia Iłża zmierzy się w meczu 16. kolejki Klasy A z Akcją Jastrzębia. Jest to ekipa, z którą zawsze można liczyć na emocje.

W ligowych starciach z Akcją mierzyliśmy się w ostatnich dwóch latach 3 razy. I w każdym padło więcej niż 4.5 gola. Raz zakończyło się wynikiem 3:2, a dwa razy 4:3. Nie można narzekać na brak emocji w starciach z zespołem z Jastrzębi, zawsze zwycięskie  bramki padają w ostatnich minutach meczów.

Akcja w rundzie wiosennej zwyciężyła z Gracją Tczów 3:1 i przegrała na wyjeździe z KS-em Chomentów tym samym rezultatem. Trudno ocenić więc potencjał zespołu wiosną. Zimą dołączyli do niego dwaj doświadczeni zawodnicy Piotr Rokiciński i Łukasz Ławrecki, którzy powinni dodać boiskowej jakości.

Poloniści po remisie z Plonem mają przed sobą trzy mecze domowe z rzędu. Celem jest dziewięć punktów, które pomogłyby przybliżyć się do czołówki, bowiem ta niebawem będzie grać mecze między sobą i ktoś na pewno zgubi punkty.

Mecz Polonia Iłża - Akcja I Jastrzębia, który odbędzie się w sobotę, 30 marca o godz. 16:00
na stadionie Polonii (Iłża, Podzamcze 47)