Polonia - Zawisza | Czas na małe derby!

Polonia w meczu 10. kolejki Radomskiej Ligi Okręgowej podejmie na własnym boisku ekipę Zawiszy Sienno. W lokalnym środowisku ten mecz nazywany jest "małymi derbami".

Zawisza Sienno po 9 pojedynkach jest na 10 miejscu w tabeli z 13 punktami. Ekipa Krzysztofa Sieczki dużo strzela (20 bramek), ale także wiele bramek traci (19 trafień).

Iłżeccy defensorzy szczególnie uważać będą musieli na bramkostrzelnego Michała Klausa, który w obecnym sezonie kilka razy trafiał do siatki rywali.

Dodatkowego smaczku niedzielnemu spotkaniu dodaje fakt, że Sebastian Kutera i Michał Kutera w ostatnim sezonie reprezentowali barwy siennieńskiego Zawiszy.

W ostatnich spotkaniach: Polonia Iłża dotkliwie (1:6) przegrała z KS-em Warka, natomiast Zawisza zwieńczył kolejkę zwycięstwem (2:1) z TKKF-em Grójec.

Mecz Polonia Iłża - Zawisza Sienno odbędzie się w najbliższą niedzielę o godz. 15:00 na stadionie Polonii Iłża (ul. Podzamcze 47)